1 / 24
Nötskrikevägen 1
Fritidshus · Uttervik · NyköpingUtropspris
2 595 000 kr
-200 000 kr (-7,2%)
- Boarea
90 m²
- Biarea
2 m²
- Tomtarea
2 122 m²
- Byggår
1975
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 159 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 28 800 kr/m²
Bostaden har 953 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 68 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons