Gå till innehåll
Slutpris

Guldregnsgatan 18

Villa · Centralt · Höör

Slutpris

2 600 000 kr
  • Boarea

    167 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Tomtarea

    893 m²

  • Byggår

    1976

  • Balkong
  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 600 000 kr

  • Utropspriset var 2 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-16

  • Slutpriset per kvadratmeter var 15 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-16:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 117 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 24 dagar