Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Karta
Till salu

Sallerup 7226

Fritidshus · Hörby

Utropspris

1 095 000 kr
  • Boarea

    52 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    2 702 m²

  • Byggår

    1969

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 211 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 21 100 kr/m²

  • Bostaden har 918 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 20 dagar