Gå till innehåll
Svenska Mäklargruppen
Karta
  • 21
    maj

    21 maj18:00 – 19:00

  • 24
    maj

    24 maj11:00 – 12:00

Till salu

Marsgränd 40

Radhus · Tureberg · Sollentuna

Utropspris

5 295 000 kr
  • Boarea

    98 m²

  • Biarea

    27 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    137 m²

  • Byggår

    1984

  • Uteplats
  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 450 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 54 000 kr/m²

  • Huset har energiklass C

  • Annons

    Energiklassen ger en bolånerabatt på 0,05% Läs mer om grönt bolån från SBAB!

  • Bostaden har 107 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.