Gå till innehåll
Karta
Budgivning pågår

Toppsockergatan 2

Fritidshus · Öland · Mörbylånga

Utropspris

2 475 000 kr
  • Boarea

    25 m²

  • Biarea

    14 m²

  • Rum

    2 rum

  • Tomtarea

    1 196 m²

  • Byggår

    2021

  • Balkong
  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 671 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 99 000 kr/m²

  • Bostaden har 871 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 27 dagar