Gå till innehåll
Lagfart

Johan Skyttes väg 11C

Villa · Jönköpings kommun · Jönköping

Lagfart

6 250 000 kr
  • Boarea

    186 m²

  • Biarea

    104 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    638 m²

  • Byggår

    1960

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 6 250 000 kr

  • Lagfart utfärdades 2026-01-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 33 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-01-15:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 600 kr/mån