Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Karta
  • 31
    maj

    31 maj14:45 – 15:30

  • 31
    maj

    1 juniKontakta mäklaren för tid

Till salu

Åkerbärsvägen 4

Fritidshus · Verkaviken · Upplands-Bro

Utropspris

2 950 000 kr
  • Boarea

    60 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 033 m²

  • Byggår

    1963

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 1 635 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 49 200 kr/m²

  • Bostaden har 133 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 0 dagar