Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Smedjevägen 5

Villa · Roslags Näsby · Täby

Lagfart

11 600 000 kr
  • Boarea

    175 m²

  • Biarea

    142 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    1 603 m²

  • Byggår

    1952

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 11 600 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-02-16

  • Lagfart utfärdades 2025-05-27

  • Slutpriset per kvadratmeter var 66 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-02-16:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 091 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 11 dagar