Gå till innehåll
Sista bud

Pepparbodavägen 10

Kedjehus · Fresta · Upplands Väsby

Sista bud

4 700 000 kr
  • Boarea

    143 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    429 m²

  • Byggår

    1973

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 4 700 000 kr

  • Utropspriset var 4 695 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,1%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 32 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-13:

  • Det här kedjehuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 858 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 44 dagar