Gå till innehåll
Lagfart

Karlslundsvägen 39

Kedjehus · Norrviken · Sollentuna

Lagfart

4 700 000 kr
  • Boarea

    114 m²

  • Biarea

    14 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    205 m²

  • Byggår

    1969

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 700 000 kr

  • Utropspriset var 4 750 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -50 000 kr (-1,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-05-23

  • Lagfart utfärdades 2025-06-19

  • Slutpriset per kvadratmeter var 41 200 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-05-23:

  • Det här kedjehuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 712 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 14 dagar