Gå till innehåll
Lagfart

Lindholmsbacken 102

Radhus · Skärholmen · Stockholm

Lagfart

4 090 000 kr
  • Boarea

    134 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    240 m²

  • Byggår

    1969

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 090 000 kr

  • Utropspriset var 4 150 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -60 000 kr (-1,4%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-08

  • Lagfart utfärdades 2026-03-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 30 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-08:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 116 dagar