Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Almnäsvägen 40

Radhus · Vantör · Stockholm

Lagfart

7 650 000 kr
  • Boarea

    90 m²

  • Biarea

    42 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    398 m²

  • Byggår

    1956

  • Balkong
  • Eldstad
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 7 650 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-06-19

  • Lagfart utfärdades 2025-11-03

  • Slutpriset per kvadratmeter var 85 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-19:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 483 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 6 dagar