Gå till innehåll
SkandiaMäklarna
Karta
Budgivning pågår

Hagtornsvägen 31

Villa · Enskededalen · Stockholm

Utropspris

14 000 000 kr
  • Boarea

    135 m²

  • Biarea

    66 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    748 m²

  • Byggår

    1927

  • Eldstad
  • Den här villan är en tomträtt

  • Driftskostnaden är 6 530 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 103 700 kr/m²

  • Bostaden har 7495 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 15 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.