1 / 35
Skrubbodavägen 12
Fritidshus · Spersboda · NorrtäljeUtropspris
2 395 000 kr
-100 000 kr (-4%)
- Boarea
65 m²
- Biarea
40 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
2 294 m²
- Byggår
1968
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 918 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 36 800 kr/m²
Bostaden har 826 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 45 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons