1 / 22
Båtsmansvägen 27
Fritidshus · Sturkö · KarlskronaUtropspris
2 995 000 kr
- Boarea
95 m²
- Biarea
58 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
1 580 m²
- Byggår
1968
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 2 305 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 31 500 kr/m²
Bostaden har 3052 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 54 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons