1 / 36
Runmarö Storön 316
Fritidshus · Storön (Runmarö Skärgård) · VärmdöUtropspris
2 995 000 kr
- Boarea
54 m²
- Biarea
18 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
2 822 m²
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 368 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 55 500 kr/m²
Bostaden har 1301 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 20 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons