Gå till innehåll
Lagfart

Rosenvägen 6

Kedjehus · Åkarp · Burlöv

Lagfart

4 200 000 kr
  • Boarea

    109 m²

  • Biarea

    13 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    352 m²

  • Byggår

    1970

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 4 200 000 kr

  • Utropspriset var 3 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +205 000 kr (+5,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-03-28

  • Lagfart utfärdades 2025-08-08

  • Slutpriset per kvadratmeter var 38 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-03-28:

  • Det här kedjehuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 336 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 38 dagar