Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Måns väg 13

Villa · Kullavik · Kungsbacka

Lagfart

8 850 000 kr
  • Boarea

    164 m²

  • Biarea

    5 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 004 m²

  • Byggår

    1987

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 8 850 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-01-04

  • Lagfart utfärdades 2025-06-25

  • Slutpriset per kvadratmeter var 54 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-01-04:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 963 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 29 dagar