Gå till innehåll
Sista bud

Glädjevägen 14A

Parhus · Hässelby · Stockholm

Sista bud

5 250 000 kr
  • Boarea

    130 m²

  • Biarea

    22 m²

  • Tomtarea

    653 m²

  • Byggår

    1990

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 5 250 000 kr

  • Utropspriset var 4 850 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +400 000 kr (+8,2%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-25

  • Slutpriset per kvadratmeter var 40 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-25:

  • Det här parhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 984 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 12 dagar