Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Till salu

Tisslingeslingan 9

Villa · Roslagsbro · Norrtälje

Utropspris

1 595 000 kr
-400 000 kr (-20,1%)
  • Boarea

    69 m²

  • Biarea

    67 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    3 013 m²

  • Byggår

    1975

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 515 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 23 100 kr/m²

  • Bostaden har 727 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 50 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!