Gå till innehåll
Slutpris

Holmes väg 5

Villa · Bålsta · Håbo

Slutpris

4 000 000 kr
  • Boarea

    106 m²

  • Biarea

    20 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    734 m²

  • Byggår

    1973

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 000 000 kr

  • Utropspriset var 3 650 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +350 000 kr (+9,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-12

  • Slutpriset per kvadratmeter var 37 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-12:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 508 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 14 dagar