Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Vasavägen 18

Villa · Kolvik · Värmdö

Lagfart

11 000 kr
  • Boarea

    213 m²

  • Biarea

    10 m²

  • Rum

    8 rum

  • Tomtarea

    1 650 m²

  • Byggår

    2019

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 11 000 kr

  • Första utropspriset var 12 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -12 489 000 kr (-99,9%)

  • Såld eller borttagen 2024-10-30

  • Lagfart utfärdades 2025-08-12

  • Slutpriset per kvadratmeter var 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2024-10-30:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 325 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 68 dagar