Gå till innehåll
Lagfart

Stigsrundan 56

Kedjehus · Stigslund · Gävle

Lagfart

3 350 000 kr
  • Boarea

    82 m²

  • Biarea

    46 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    412 m²

  • Byggår

    1960

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 3 350 000 kr

  • Utropspriset var 3 290 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +60 000 kr (+1,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-23

  • Lagfart utfärdades 2026-01-05

  • Slutpriset per kvadratmeter var 40 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-23:

  • Det här kedjehuset är en tomträtt

  • Driftskostnaden är 3 669 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 17 dagar