Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Vårvägen 13

Villa · Vargön · Vänersborg

Lagfart

2 550 000 kr
  • Boarea

    150 m²

  • Biarea

    45 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    760 m²

  • Byggår

    1990

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 550 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-12-16

  • Lagfart utfärdades 2026-04-07

  • Slutpriset per kvadratmeter var 17 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-16:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var snart till salu i 63 dagar