Gå till innehåll
Lagfart
Såld på förhand

Övre Bygatan 4

Fritidshus · Borgehage · Borgholm

Lagfart

2 680 000 kr
  • Boarea

    40 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 290 m²

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 680 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-06-18

  • Lagfart utfärdades 2025-08-05

  • Slutpriset per kvadratmeter var 67 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-18:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Bostaden var snart till salu i 21 dagar