Gå till innehåll
Sista bud

Ählströmsgatan 5

Villa · Vimmerby

Sista bud

2 255 000 kr
  • Boarea

    123 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 056 m²

  • Byggår

    1971

  • Balkong
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 2 255 000 kr

  • Utropspriset var 2 100 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +155 000 kr (+7,4%)

  • Såld eller borttagen 2026-02-25

  • Slutpriset per kvadratmeter var 18 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-02-25:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 910 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 17 dagar