Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Ådalsvägen 39

Villa · Huskvarna · Jönköping

Slutpris

12 000 000 kr
  • Boarea

    300 m²

  • Biarea

    50 m²

  • Tomtarea

    1 400 m²

  • Byggår

    1916

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 12 000 000 kr

  • Såld eller borttagen 2026-05-08

  • Slutpriset per kvadratmeter var 40 000 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-08:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var snart till salu i 0 dagar