Gå till innehåll
Lagfart

Vinkelvägen 38

Lägenhet · Skärsätra · Lidingö

Lagfart

16 250 000 kr
  • Boarea

    152 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    586 m²

  • Byggår

    2010

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 16 250 000 kr

  • Utropspriset var 14 750 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 500 000 kr (+10,2%)

  • Såld eller borttagen 2025-02-28

  • Lagfart utfärdades 2025-06-30

  • Slutpriset per kvadratmeter var 106 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-02-28:

  • Den här lägenheten är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 099 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 7 dagar