Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Till salu

Vallenrenen 3

Villa · Gnarp · Nordanstig

Utropspris

950 000 kr
  • Boarea

    134 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 060 m²

  • Byggår

    1975

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 043 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 7 100 kr/m²

  • Bostaden har 564 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 209 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!