Gå till innehåll
Notar
Karta
Snart till salu

Torkils väg 3

Villa · Sollentuna Viby · Sollentuna

Utropspris

6 495 000 kr
  • Boarea

    107 m²

  • Biarea

    3 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    460 m²

  • Den här villan är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 60 700 kr/m²

  • Bostaden har 3311 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 416 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!