Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Sörfjärden Notvarpsvägen 16

Fritidshus · Sörfjärden · Nordanstig

Slutpris

1 750 000 kr
  • Boarea

    40 m²

  • Biarea

    40 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 239 m²

  • Byggår

    1930

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 750 000 kr

  • Utropspriset var 1 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +250 000 kr (+16,7%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-09

  • Slutpriset per kvadratmeter var 43 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-09:

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 159 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 19 dagar