Gå till innehåll
Sista bud

Södra Kopparmoravägen 36

Villa · Södra Kopparmora · Värmdö

Sista bud

3 700 000 kr
  • Boarea

    146 m²

  • Biarea

    14 m²

  • Rum

    8 rum

  • Tomtarea

    2 475 m²

  • Byggår

    1978

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 3 700 000 kr

  • Utropspriset var 3 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +105 000 kr (+2,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-10

  • Slutpriset per kvadratmeter var 25 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-10:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 221 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 20 dagar