1 / 30
Arvidsjaurvägen 412
Fritidshus · Vitsand · PiteåUtropspris
1 495 000 kr
-5 000 kr (-0,3%)
- Boarea
62 m²
- Rum
2 rum
- Tomtarea
1 436 m²
- Byggår
1964
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 050 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 24 100 kr/m²
Bostaden har 1444 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 10 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons