Gå till innehåll
Hälsinglands Fastighetsbyrå
Snart till salu

Svedjebo 34

Gård · Dellenbygden · Hudiksvall

Utropspris

1 595 000 kr
  • Boarea

    175 m²

  • Biarea

    175 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    140 349 m²

  • Byggår

    1850

  • Eldstad
  • Den här gården är en äganderätt

  • Utropspriset per kvadratmeter är 9 100 kr/m²

  • Bostaden har 1357 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 18 dagar