Gå till innehåll
Slutpris

Strandvägen 23

Villa · Östra Göinge kommun · Östra Göinge

Slutpris

2 075 000 kr
  • Boarea

    123 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    929 m²

  • Byggår

    2006

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 075 000 kr

  • Såld eller borttagen 2026-03-17

  • Slutpriset per kvadratmeter var 16 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-17:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 700 kr/mån