Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
Karta
Till salu

Storkvägen 17

Villa · Sjöberg · Sollentuna

Utropspris

10 990 000 kr
-1 000 000 kr (-8,3%)
  • Boarea

    161 m²

  • Biarea

    72 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    1 106,3 m²

  • Byggår

    1938

  • Balkong
  • Uteplats
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 350 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 68 300 kr/m²

  • Bostaden har 5564 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 84 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!