Storgatan 60
Villa · Träslövsläge · VarbergSlutpris
10 000 000 kr
- Boarea
181 m²
- Biarea
27 m²
- Rum
6 rum
- Tomtarea
977 m²
- Byggår
2014
Ansvarig mäklare
Om försäljningen
Slutpriset blev 10 000 000 kr
Utropspriset var 9 700 000 kr
Prisutvecklingen blev +300 000 kr (+3,1%)
Såld eller borttagen 2026-04-24
Slutpriset per kvadratmeter var 55 200 kr/m²
Om bostaden
Uppgifter från försäljningen 2026-04-24:
Den här villan är en äganderätt
Driftskostnaden är 4 321 kr/mån
Bostaden var snart till salu i 58 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarna