Gå till innehåll
Sista bud

Stjärnfors 113

Villa · Kopparberg · Ljusnarsberg

Sista bud

2 240 000 kr
  • Boarea

    141 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    22 864 m²

  • Byggår

    1909

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 2 240 000 kr

  • Utropspriset var 1 950 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +290 000 kr (+14,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-05-04

  • Slutpriset per kvadratmeter var 15 900 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-05-04:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 394 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 24 dagar