Gå till innehåll
Sista bud

Spåmansvägen 9

Villa · Dellenbygden · Hudiksvall

Sista bud

865 000 kr
  • Boarea

    148 m²

  • Biarea

    70 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    430 m²

  • Byggår

    1982

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Sista budet blev 865 000 kr

  • Utropspriset var 895 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -30 000 kr (-3,4%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-26

  • Slutpriset per kvadratmeter var 5 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-26:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 500 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 24 dagar