Gå till innehåll
Fastighetsbyrån
  • 19
    maj

    19 maj11:30 – 12:15

  • 19
    maj

    19 maj17:00 – 18:00

  • 24
    maj

    24 maj12:00 – 13:00

Till salu

Skorpetorp 23

Villa · Skorpetorp · Oskarshamn

Utropspris

2 750 000 kr
  • Boarea

    106 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    2 340 m²

  • Byggår

    1929

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 390 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 25 900 kr/m²

  • Bostaden har 1535 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 17 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!