Gå till innehåll
Karta
Till salu

Skeppsholmen 60

Fritidshus · Gårdskär · Älvkarleby

Utropspris

2 995 000 kr
  • Boarea

    91 m²

  • Biarea

    43 m²

  • Rum

    4 rum

  • Tomtarea

    710 m²

  • Byggår

    1970

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 375 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 32 900 kr/m²

  • Bostaden har 2810 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 13 dagar