Gå till innehåll
Lagfart

Sannesgatan 4

Villa · Träslöv · Varberg

Lagfart

6 785 000 kr
  • Boarea

    168 m²

  • Biarea

    55 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    811 m²

  • Byggår

    2010

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 6 785 000 kr

  • Utropspriset var 6 750 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +35 000 kr (+0,5%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-14

  • Lagfart utfärdades 2026-01-09

  • Slutpriset per kvadratmeter var 40 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-14:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 552 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 31 dagar