Gå till innehåll
Lagfart

Ropnäsudden 12

Villa · Grönviken · Ockelbo

Lagfart

2 100 000 kr
  • Boarea

    119 m²

  • Biarea

    61 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    4 057 m²

  • Byggår

    1991

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 2 100 000 kr

  • Utropspriset var 1 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +505 000 kr (+31,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-05

  • Lagfart utfärdades 2025-07-31

  • Slutpriset per kvadratmeter var 17 600 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-05:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Bostaden var till salu i 17 dagar