Gå till innehåll
Lagfart

Roddargatan 28

Villa · Lindö · Norrköping

Lagfart

5 200 000 kr
  • Boarea

    139 m²

  • Biarea

    0 m²

  • Rum

    7 rum

  • Tomtarea

    762 m²

  • Byggår

    1976

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 5 200 000 kr

  • Utropspriset var 5 250 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -50 000 kr (-1%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-10

  • Lagfart utfärdades 2025-08-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 37 400 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-10:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 289 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 26 dagar