Gå till innehåll
Länsförsäkringar Fastighetsförmedling
Karta
Snart till salu

Regnbågsvägen 46

Fritidshus · Fasalt · Örkelljunga

Utropspris

1 850 000 kr
  • Boarea

    70 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 044 m²

  • Byggår

    1985

  • Det här fritidshuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 694 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 26 400 kr/m²

  • Bostaden har 1106 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit snart till salu i 12 dagar