Gå till innehåll
Slutpris

Odensjöringen 14

Villa · Barnarp · Jönköping

Slutpris

5 500 000 kr
  • Boarea

    142 m²

  • Biarea

    8 m²

  • Rum

    6 rum

  • Tomtarea

    597 m²

  • Byggår

    2015

  • Eldstad

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 500 000 kr

  • Utropspriset var 5 395 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +105 000 kr (+1,9%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 38 700 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-23:

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 861 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 38 dagar