Gå till innehåll
Bjurfors
Karta
Budgivning pågår

Mobäcksgatan 26

Villa · Hyllie · Malmö

Utropspris

5 995 000 kr
  • Boarea

    120 m²

  • Biarea

    65 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    729 m²

  • Byggår

    1932

  • Eldstad
  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 4 875 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 50 000 kr/m²

  • Bostaden har 10273 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 39 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!