1 / 27
Lärbro Angelbos 1918
Fritidshus · Norra Gotland · GotlandUtropspris
1 695 000 kr
- Boarea
80 m²
- Rum
4 rum
- Tomtarea
2 905 m²
- Byggår
1994
Det här fritidshuset är en äganderätt
Driftskostnaden är 1 620 kr/mån
Utropspriset per kvadratmeter är 21 200 kr/m²
Bostaden har 674 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit snart till salu i 4 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons