Gå till innehåll
Lagfart

Livhusarens gränd 2

Radhus · Oscarshem · Lund

Lagfart

6 850 000 kr
  • Boarea

    118 m²

  • Biarea

    7 m²

  • Tomtarea

    294 m²

  • Byggår

    2014

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Lagfarten blev 6 850 000 kr

  • Utropspriset var 6 800 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +50 000 kr (+0,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-08-13

  • Lagfart utfärdades 2025-12-01

  • Slutpriset per kvadratmeter var 58 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-08-13:

  • Det här radhuset är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 3 051 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 12 dagar