1 / 43
Lillströmsvägen 33
Fritidshus · Ljusterö · ÖsteråkerUtropspris
3 500 000 kr
- Boarea
86 m²
- Rum
3 rum
- Tomtarea
3 062 m²
- Byggår
2003
Det här fritidshuset är en äganderätt
Utropspriset per kvadratmeter är 40 700 kr/m²
Bostaden har 832 sidvisningar på Booli
Bostaden har varit till salu i 16 dagar
Skaffa mer kunskap
Vill du enkelt hålla koll på bostadsmarknaden? Här har vi har samlat artiklar och kunskap – oavsett om du ska köpa, sälja eller bo.
Till artiklarnaBostadens säljhistorik
Försäljningar i närheten
Annons